OFICJALNIE: Jednak nie Arsenal. Schubert w Schalke 04

OFICJALNIE: Jednak nie Arsenal. Schubert w Schalke 04
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Schalke 04

Schalke 04 poinformowało o pozyskaniu Markusa Schuberta.

21-latek był w ostatnich tygodniach łączony z przeprowadzką do Arsenalu. O jego względy zabiegał również Bayern Monachium. Sam zawodnik nie był jednak zbytnio zainteresowany wizją pełnienia funkcji rezerwowego bramkarza, dlatego zdecydował się pozostać w ojczyźnie.

Nowym klubem Schuberta jest Schalke. Niemiec trafił do ekipy z Zagłębia Ruhry na zasadzie transferu definitywnego, ponieważ jego umowa z Dynamem Drezno wygasła wraz z końcem poprzedniego sezonu.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

- Jestem przekonany, że podjąłem dobrą decyzję. Kilka dni temu odbyłem rzeczową rozmowę z trenerem bramkarzy, Simonem Henzlerem. Jego pomysły zrobiły na mnie ogromne wrażenie i dlatego tu jestem. Dam z siebie wszystko, a sukcesy wkrótce przyjdą - zapewnił 21-latek.

Schubert rozegrał w poprzednim sezonie na zapleczu Bundesligi 31 meczów. W dziewięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Ajax rozwiązał umowę z Nourim Ajax rozwiązał umowę z Nourim Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy