OFICJALNIE: Jednak nie Arsenal. Schubert w Schalke 04

OFICJALNIE: Jednak nie Arsenal. Schubert w Schalke 04
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Schalke 04

Schalke 04 poinformowało o pozyskaniu Markusa Schuberta.

21-latek był w ostatnich tygodniach łączony z przeprowadzką do Arsenalu. O jego względy zabiegał również Bayern Monachium. Sam zawodnik nie był jednak zbytnio zainteresowany wizją pełnienia funkcji rezerwowego bramkarza, dlatego zdecydował się pozostać w ojczyźnie.

Nowym klubem Schuberta jest Schalke. Niemiec trafił do ekipy z Zagłębia Ruhry na zasadzie transferu definitywnego, ponieważ jego umowa z Dynamem Drezno wygasła wraz z końcem poprzedniego sezonu.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

- Jestem przekonany, że podjąłem dobrą decyzję. Kilka dni temu odbyłem rzeczową rozmowę z trenerem bramkarzy, Simonem Henzlerem. Jego pomysły zrobiły na mnie ogromne wrażenie i dlatego tu jestem. Dam z siebie wszystko, a sukcesy wkrótce przyjdą - zapewnił 21-latek.

Schubert rozegrał w poprzednim sezonie na zapleczu Bundesligi 31 meczów. W dziewięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy