OFICJALNIE: Jednak nie Arsenal. Schubert w Schalke 04

OFICJALNIE: Jednak nie Arsenal. Schubert w Schalke 04
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Schalke 04

Schalke 04 poinformowało o pozyskaniu Markusa Schuberta.

21-latek był w ostatnich tygodniach łączony z przeprowadzką do Arsenalu. O jego względy zabiegał również Bayern Monachium. Sam zawodnik nie był jednak zbytnio zainteresowany wizją pełnienia funkcji rezerwowego bramkarza, dlatego zdecydował się pozostać w ojczyźnie.

Nowym klubem Schuberta jest Schalke. Niemiec trafił do ekipy z Zagłębia Ruhry na zasadzie transferu definitywnego, ponieważ jego umowa z Dynamem Drezno wygasła wraz z końcem poprzedniego sezonu.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

- Jestem przekonany, że podjąłem dobrą decyzję. Kilka dni temu odbyłem rzeczową rozmowę z trenerem bramkarzy, Simonem Henzlerem. Jego pomysły zrobiły na mnie ogromne wrażenie i dlatego tu jestem. Dam z siebie wszystko, a sukcesy wkrótce przyjdą - zapewnił 21-latek.

Schubert rozegrał w poprzednim sezonie na zapleczu Bundesligi 31 meczów. W dziewięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy