Oficjalnie: Jeggo w Sturmie

Oficjalnie: Jeggo w Sturmie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Adelaide United

James Jeggo opuszcza Australię na rzecz Austrii.

Dotychczas jeden z czołowych zawodników Adelaide United wzmocnił Sturm Graz.

Jeggo nie powinien mieć problemów z aklimatyzacją, bowiem urodził się w Wiedniu. Do Australii jego rodzina przeniosła się, gdy jeszcze był dzieckiem.

Swoją karierę w A-League rozpoczynał od Melbourne Victory, by w 2014 roku przenieść się do Adelaide United, z którego teraz odchodzi.

23-latek najczęściej występuje na pozycji środkowego pomocnika, w razie potrzeby ofensywnego lub defensywnego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy