Oficjalnie: Jeggo w Sturmie

Oficjalnie: Jeggo w Sturmie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Adelaide United

James Jeggo opuszcza Australię na rzecz Austrii.

Dotychczas jeden z czołowych zawodników Adelaide United wzmocnił Sturm Graz.

Jeggo nie powinien mieć problemów z aklimatyzacją, bowiem urodził się w Wiedniu. Do Australii jego rodzina przeniosła się, gdy jeszcze był dzieckiem.

Swoją karierę w A-League rozpoczynał od Melbourne Victory, by w 2014 roku przenieść się do Adelaide United, z którego teraz odchodzi.

23-latek najczęściej występuje na pozycji środkowego pomocnika, w razie potrzeby ofensywnego lub defensywnego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Willian w Arsenalu OFICJALNIE: Willian w Arsenalu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy