Oficjalnie: João Mário w Interze

Oficjalnie: João Mário w Interze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sporting

João Mário został piłkarzem Interu.

Reprezentant Portugalii od dwóch dni przebywa w Mediolanie, gdzie między innymi przeszedł testy medyczne. Włosi zwlekają jednak z potwierdzeniem transakcji, przez co uprzedzili ich obecni pracodawcy świeżo upieczonego mistrza Europy.

Sporting wydał oświadczenie, w którym zdradza finansowe szczegóły transakcji. Zgodnie z przewidywaniami, lizbończycy zarobią 40 milionów euro plus pięć milionów jako bonusy. Jest to transfer definitywny, a zatem nie dojdzie do awizowanego wcześniej wypożyczenia z opcją obowiązkowego wykupu.

23-latka uznawano za główny cel transferowy tego lata. Jeszcze niedawno Javier Zanetti zarzekał się, że sprowadzenie pomocnika okazało się niemożliwe ze względu na zasady Finansowego Fair Play, ale najwyraźniej na Giuseppe Meazza znaleziono sposób na ich obejście. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy