Oficjalnie: João Mário w Interze

Oficjalnie: João Mário w Interze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sporting

João Mário został piłkarzem Interu.

Reprezentant Portugalii od dwóch dni przebywa w Mediolanie, gdzie między innymi przeszedł testy medyczne. Włosi zwlekają jednak z potwierdzeniem transakcji, przez co uprzedzili ich obecni pracodawcy świeżo upieczonego mistrza Europy.

Sporting wydał oświadczenie, w którym zdradza finansowe szczegóły transakcji. Zgodnie z przewidywaniami, lizbończycy zarobią 40 milionów euro plus pięć milionów jako bonusy. Jest to transfer definitywny, a zatem nie dojdzie do awizowanego wcześniej wypożyczenia z opcją obowiązkowego wykupu.

23-latka uznawano za główny cel transferowy tego lata. Jeszcze niedawno Javier Zanetti zarzekał się, że sprowadzenie pomocnika okazało się niemożliwe ze względu na zasady Finansowego Fair Play, ale najwyraźniej na Giuseppe Meazza znaleziono sposób na ich obejście. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy