OFICJALNIE: Joe Bryan w OGC Nice

OFICJALNIE: Joe Bryan w OGC Nice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OGC Nice

Joe Bryan spędzi najbliższy rok w barwach OGC Nice.

OGC Nice od początku tego sezonu spisuje się poniżej oczekiwań i na ten moment zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Z tego powodu w klubie zdali sobie sprawę, że potrzebne są wzmocnienia, by wrócić do górnych rejonów tabeli.

Uznano, że jedną z palących potrzeb jest pozycja lewego obrońcy. Ostatecznie jednak udało się dopiąć swego, a ekipę prowadzoną przez Luciena Favre zasila doświadczony Joe Bryan.

28-latek nie miał zbyt wielkich szans na regularne występy w barwach Fulham, dlatego postanowiono go wypożyczyć.

Anglik przenosi się więc do OGC Nice w ramach wypożyczenia. Porozumienie, które wypracowały strony, będzie ważne do 30 czerwca 2023 roku. Nie pojawiły się informacje, czy Francuzi zastrzegli sobie wykup.

Rywalem Bryana w walce o wyjściowy skład będzie siedem lat młodszy Melvin Bard.

Defensor, który jest wychowankiem Bristolu, rozegrał w poprzednim sezonie na szczeblu Championship łącznie 15 spotkań, a jego dorobek to jedna asysta.

Szansa na debiut nowego gracza już w niedzielę. Wówczas OGC Nice podejmie u siebie AS Monaco.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy