OFICJALNIE: Johan Vásquez w Genoi

OFICJALNIE: Johan Vásquez w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa poinformowała o pozyskaniu Johana Vásqueza.

Celem ekipy prowadzonej przez Davide Ballardiniego na lato, było wzmocnienie formacji defensywnej. Wcześniej w ramach wypożyczenia zespół wzmocnił Belg Zinho Vanheusden.

Jak się później okazało, nie jest to jedyny środkowy obrońca, który latem zasilił Genoę. W poniedziałkowe popołudnie dołączył do niego też Johan Vásquez.

22-latek, który ma za sobą dobry występ na Igrzyskach Olimpijskich w kadrze Meksyku, przenosi się do Włoch z UNAM Pumas w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2022 roku za kwotę pół miliona euro.

Warto jednak zaznaczyć, że przedstawiciele Serie A zastrzegli sobie w tej sprawie ewentualny przymus wykupu, jeśli spełnione zostaną określone warunki.

Nie podano ich do opinii publicznej, ale można wnioskować, że chodzi o utrzymanie we włoskiej elicie, a także o rozegranie określonej liczby minut.

Vásquez rozegrał w ostatnim sezonie 39 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy