OFICJALNIE: Johan Vásquez w Genoi

OFICJALNIE: Johan Vásquez w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa poinformowała o pozyskaniu Johana Vásqueza.

Celem ekipy prowadzonej przez Davide Ballardiniego na lato, było wzmocnienie formacji defensywnej. Wcześniej w ramach wypożyczenia zespół wzmocnił Belg Zinho Vanheusden.

Jak się później okazało, nie jest to jedyny środkowy obrońca, który latem zasilił Genoę. W poniedziałkowe popołudnie dołączył do niego też Johan Vásquez.

22-latek, który ma za sobą dobry występ na Igrzyskach Olimpijskich w kadrze Meksyku, przenosi się do Włoch z UNAM Pumas w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2022 roku za kwotę pół miliona euro.

Warto jednak zaznaczyć, że przedstawiciele Serie A zastrzegli sobie w tej sprawie ewentualny przymus wykupu, jeśli spełnione zostaną określone warunki.

Nie podano ich do opinii publicznej, ale można wnioskować, że chodzi o utrzymanie we włoskiej elicie, a także o rozegranie określonej liczby minut.

Vásquez rozegrał w ostatnim sezonie 39 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy