Oficjalnie: Johansson wzmacnia lidera Eredivisie

Oficjalnie:  Johansson wzmacnia lidera Eredivisie
Redakcja
Redakcja
Źródło: AZ Alkmaar

AZ Alkmaar pozyskało utalentowanego zawodnika z drużyny Kalmar FF - Mattiasa Johanssona.

Zawodnik ten wystąpił w 24 spotkaniach zespołu grającego przy  Fredriksskans IP stadium. Zainteresowanie jego osobą przejawiono już w poprzednim sezonie, jednak na ostateczny ruch transferowy zdecydowano się dopiero teraz. Media spekulują, że jego poprzedni klub, widział w nim duży talent, dlatego tak bardzo bronił się przed odsprzedaniem ulubieńca.

Sam zawodnik, jest zadowolony z finalizacji transferu. Liczy na to, że dostosuję się do ofensywnego stylu gry i wymagań swojego szkoleniowca. Włodarze klubu uważają go za „zawodnika przyszłości” i chcą ukierunkować jego karierę w odpowiedni sposób.

To typ obrońcy, który w akcjach ofensywnych gra w zasadzie jako prawy pomocnik. Według trenerów z Alkmaar, pasuje on idealnie do preferencji klubu. Przez najbliższe pół roku ma oswajać się z krajem i kulturą, aby od przyszłego sezonu, stanowić o sile swojej nowej drużyny.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy