Oficjalnie: Johansson wzmacnia lidera Eredivisie

Oficjalnie:  Johansson wzmacnia lidera Eredivisie
Redakcja
Redakcja
Źródło: AZ Alkmaar

AZ Alkmaar pozyskało utalentowanego zawodnika z drużyny Kalmar FF - Mattiasa Johanssona.

Zawodnik ten wystąpił w 24 spotkaniach zespołu grającego przy  Fredriksskans IP stadium. Zainteresowanie jego osobą przejawiono już w poprzednim sezonie, jednak na ostateczny ruch transferowy zdecydowano się dopiero teraz. Media spekulują, że jego poprzedni klub, widział w nim duży talent, dlatego tak bardzo bronił się przed odsprzedaniem ulubieńca.

Sam zawodnik, jest zadowolony z finalizacji transferu. Liczy na to, że dostosuję się do ofensywnego stylu gry i wymagań swojego szkoleniowca. Włodarze klubu uważają go za „zawodnika przyszłości” i chcą ukierunkować jego karierę w odpowiedni sposób.

To typ obrońcy, który w akcjach ofensywnych gra w zasadzie jako prawy pomocnik. Według trenerów z Alkmaar, pasuje on idealnie do preferencji klubu. Przez najbliższe pół roku ma oswajać się z krajem i kulturą, aby od przyszłego sezonu, stanowić o sile swojej nowej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy