Oficjalnie: John Toshack nie jest już selekcjonerem Macedonii

Oficjalnie: John Toshack nie jest już selekcjonerem Macedonii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Macedońska Federacja Piłkarska potwierdziła, iż John Toshack nie zaakceptował warunków umowy nowego prezydenta zarządu i nie będzie już selekcjonerem Macedonii.

Według doniesień lokalnych mediów 63-letni trener nie chciał przenieść się na stałe z Hiszpanii do Macedonii. Prezydent Macedońskiej Federacji Piłkarskiej Ilcho Gjorgjioski chciał w ten sposób wymóc na nim większe zaangażowanie w kierowaniu reprezentacją.

- Trener Macedonii John Toshack nie przystał na żądania prezydenta Ilcho Gjorgjioskiego, w związku z czym postanowiono rozwiązać umowę - brzmi oficjalne oświadczenie macedońskiego związku.

Walijczyk był selekcjonerem Macedonii od sierpnia 2011 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy