OFICJALNIE: Jończy w Chojnicach

OFICJALNIE: Jończy w Chojnicach fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Dominik Jończy został wypożyczony z Zagłębia Lubin do Chojniczanki Chojnice.

20-letni środkowy obrońca jest wychowankiem Zagłębia Lubin. Włodarze klubu z Dolnego Śląska wydali zgodę na transfer młodego defensora. Po zawodnika zgłosiła się Chojniczanka Chojnice.

Jończy trafi do ekipy lidera pierwszej ligi na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między klubami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku. Utalentowany obrońca zastąpi w kadrze Michała Markowskiego, z którym umowa została rozwiązana.

Defensor ma za sobą debiut w pierwszym zespole „Miedziowych”, jednak przez ostatnie pół roku występował głównie w trzecioligowych rezerwach.

Młodzieżowy reprezentant Polski rozegrał w rundzie jesiennej 13 ligowych spotkań, na które złożyło się 1070 minut. Do swojego dorobku dorzucił jeden mecz w ramach Pucharu Polski przeciwko Gryfowi Wejherowo.

Jończy jest trzecim zimowym wzmocnieniem drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Brede. Wcześniej szeregi zespołu zasilili Sebastian Steblecki i Maciej Górski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy