OFICJALNIE: Jordan Ayew znowu w Premier League
2018-08-09 23:18:52; Aktualizacja: 7 lat temu
Jordan Ayew wrócił do Premier League.
47-krotny reprezentant Ghany kilka miesięcy temu spadł zeSwansea City z najwyższego angielskiego szczebla, ale wiadomo już,że w najbliższym sezonie znowu zagra w Premier League.Napastnik do końca rozgrywek 2018/2019 będzie występował nazasadzie wypożyczenia w Crystal Palace.
- Menedżer iwszyscy działacze dołożyli wszelkich starań, bym tutaj dzisiajbył i muszę im za to podziękować. Nie mogę doczekać się gry znowymi kolegami i spotkania z kibicami. Mam nadzieję, że to będziedobry sezon - powiedział Ayew po ogłoszeniu transferu.
Wpoprzednim sezonie Ghańczyk rozegrał 36 spotkań w Premier League.Strzelił w nich siedem goli.
Przed przenosinami do SwanseaAyew grał w Anglii jeszcze w Aston Villi. Jego całkowity bilans nanajwyższym szczeblu to 80 meczów, 15 trafień i pięć ostatnichpodań.
Na razie nie wiadomo, czy w umowie między Swansea aCrystal Palace zawarto opcję wykupu.

![Korona Kielce ogłasza. Ważny powrót na mecz z Rakowem Częstochowa [OFICJALNIE]](img/photos/104386/170x113/korona-kielce.jpg)
![To nie był przypadek. Gonçalo Feio z drugim zwycięstwem w Radomiaku Radom [WIDEO]](img/photos/112430/170x113/goncalo-feio.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]](img/photos/90197/170x113/zaglebie-lubin-gornik-zabrze.jpg)




![Korona Kielce ogłasza. Ważny powrót na mecz z Rakowem Częstochowa [OFICJALNIE]](img/photos/104386/90x60/korona-kielce.jpg)
![To nie był przypadek. Gonçalo Feio z drugim zwycięstwem w Radomiaku Radom [WIDEO]](img/photos/112430/90x60/goncalo-feio.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]](img/photos/90197/90x60/zaglebie-lubin-gornik-zabrze.jpg)







