Oficjalnie: Juhar opuszcza Bruk-Bet Termalicę

Oficjalnie: Juhar opuszcza Bruk-Bet Termalicę
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozwiązała za porozumieniem stron umowę z Martinem Juharem.

Skrzydłowy trafił do zespołu "Słoników" pod koniec sierpnia 2015 roku ze Slavii Praga. W poprzednim sezonie rozegrał 24 spotkania w Ekstraklasie, podczas których zdobył dwa gole. Rundę jesienną obecnych rozgrywek Słowak zakończył z dziewięcioma występami i jedną bramką.

Od kilkunastu dni Juhar zmagał się z kontuzją, której nabawił się na jednym z treningów. Uniemożliwiło to jego wyjazd na zgrupowanie do Turcji, które rozpoczęło się 20 stycznia. Dziś małopolski klub oficjalnie poinformował, że rozwiązał za porozumieniem stron umowę z 28-latkiem.

Niewykluczone, że poza Juharem i Pavolem Stano drużynę z Niecieczy opuszczą także inni piłkarze. Jak informuje "Przegląd Sportowy" podczas obozu w Antalyi rozstrzygnie się przyszłość Sebastiana Ziajki, Bartłomieja Smuczyńskiego, Jakuba Wróbla i Wołodymyra Kowala.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy