Oficjalnie: Julien Faubert w West Hamie
2007-07-02 17:52:02; Aktualizacja: 18 lat temu
Ten 23-letni pomocnik trafił z Bordeaux do West Hamu za 6 milionów funtów. Podpisał z londyńskim klubem pięcioletni kontrakt. Zainteresowanie Faubertem wykazywało również Glasgow Rangers. Ten młody zawodnik zdą(...)
Prezes West Hamu, Eggert Magnusson powiedział: Jestem zachwycony, ze Julien będzie grał na Upton Park i jestem pewny, że będzie on sporym wzmocnieniem dla zespołu. Julien jest jednym z najbardziej utalentowanych, młodych piłkarzy w Europie i wiele klubów chciało mieć go w swoich szeregach, ja mogę okazać tylko zadowolenie, że wybrał West Ham. Faubert wywarł na mnie duże wrażenie swoją wolą walki i ambicją i przeczuwam, że będzie bardzo popularny wsród naszych kibiców.


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/170x113/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/170x113/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/170x113/xyz.jpg)


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/90x60/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/90x60/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/90x60/xyz.jpg)






