OFICJALNIE: Juventus przedłużył umowę z Allianz. Ogromny zysk!

OFICJALNIE: Juventus przedłużył umowę z Allianz. Ogromny zysk!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Juventus

Juventus przekazał za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej informację o kontynuowania współpracy z firmą Allianz.

W 2017 roku na mocy porozumienia z niemieckim gigantem ubezpieczeniowym przemianowany został stadion „Starej Damy”, a kontrakt został zawarty na sześć sezonów. Teraz jednak strony postanowiły rozszerzyć współpracę, dzięki czemu włoski klub może liczyć na ogromne dochody z tego tytuły.

Przede wszystkim Allianz przedłużyło prawa do nazwy stadionu i obecne porozumienie wygasa dopiero 30 czerwca 2030 roku. Od teraz jednak logo firmy będzie również zdobić koszulki treningowe Juventusu, a ponadto Niemcy weszli w posiadanie praw sponsorskich do żeńskiej sekcji ekipy z Turynu.

Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, łącznie w ramach nowej umowy obecny wicelider tabeli Serie A zarobi 103,1 miliona euro. To z pewnością pozwoli Juventusowi na szereg nowych inwestycji, także w kadrę pierwszego zespołu.

Oprócz Allianz, „Stara Dama” może liczyć na sponsoring ze strony Adidasa czy marki motoryzacyjnej Jeep, która jest we władaniu spółki należącej do rodziny Agnellich (właściciela Juventusu).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy