OFICJALNIE: Juventus przedłużył umowę z Allianz. Ogromny zysk!

OFICJALNIE: Juventus przedłużył umowę z Allianz. Ogromny zysk!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Juventus

Juventus przekazał za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej informację o kontynuowania współpracy z firmą Allianz.

W 2017 roku na mocy porozumienia z niemieckim gigantem ubezpieczeniowym przemianowany został stadion „Starej Damy”, a kontrakt został zawarty na sześć sezonów. Teraz jednak strony postanowiły rozszerzyć współpracę, dzięki czemu włoski klub może liczyć na ogromne dochody z tego tytuły.

Przede wszystkim Allianz przedłużyło prawa do nazwy stadionu i obecne porozumienie wygasa dopiero 30 czerwca 2030 roku. Od teraz jednak logo firmy będzie również zdobić koszulki treningowe Juventusu, a ponadto Niemcy weszli w posiadanie praw sponsorskich do żeńskiej sekcji ekipy z Turynu.

Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, łącznie w ramach nowej umowy obecny wicelider tabeli Serie A zarobi 103,1 miliona euro. To z pewnością pozwoli Juventusowi na szereg nowych inwestycji, także w kadrę pierwszego zespołu.

Oprócz Allianz, „Stara Dama” może liczyć na sponsoring ze strony Adidasa czy marki motoryzacyjnej Jeep, która jest we władaniu spółki należącej do rodziny Agnellich (właściciela Juventusu).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy