Oficjalnie: Kadar negocjuje z innym klubem

Oficjalnie: Kadar negocjuje z innym klubem
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lech

Tamás Kádár może opuścić drużynę Lecha.

Poznański klub poinformował, że reprezentant Węgier otrzymał zgodę na późniejszy powrót z urlopu. Przyczyną są prowadzone negocjacje transferowe.

"Kolejorz" nie zdradził szczegółów, ale jeżeli wydał 26-latkowi zezwolenie na rozmowy z potencjalnym nowym pracodawcą, najprawdopodobniej zaakceptował już ofertę.

Z komunikatu Lecha jasno wynika, że jeśli Kadar uzgodni warunki kontraktu z tajemniczym klubem, opuści zespół prowadzony przez Jana Urbana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy