Oficjalnie: Kádár w Lechu

Oficjalnie: Kádár w Lechu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lech Poznań

Zgodnie z oczekiwaniami, Tamás Kádár z Diósgyőri VTK dołączy do drużyny Lecha.

Już wczoraj stało się jasne, że Węgier będzie drugim przedstawicielem swojego kraju, który wzmocni poznański klub tej zimy. Dziś, tak jak przewidywano, 24-latek zjawił się w stolicy Wielkopolski, a następnie przeszedł testy medyczne. Oficjalna strona internetowa "Kolejorza" poinformowała, że piłkarz podpisze w piątek 3,5-letni kontrakt.

Lech o 24-latka zabiegał od sierpnia, lecz w ciągnących się negocjacjach pojawiały się problemy - albo dotychczasowy pracodawca podbijał cenę, albo pojawiał się nowy klub zainteresowany usługami defensora. Ostatnio, pod kątem ewentualnego transferu, obserwowała go Lechia Gdańsk.

Szczegółów transakcji nie ujawniono, ale według nieoficjalnych informacji wicemistrz Polski zapłaci za 20-krotnego reprezentanta Węgier  375 tysięcy euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy