OFICJALNIE: Kajzer w Śląsku Wrocław

OFICJALNIE: Kajzer w Śląsku Wrocław fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Śląsk Wrocław

Daniel Kajzer na zasadzie wolnego transferu wrócił do Polski, gdzie będzie reprezentował barwy Śląska Wrocław.

27-letni bramkarz ostatnie dwa sezony spędził w Botew Płowdiw w Bułgarii. Wypracował tam sobie opinię jednego z najlepszych specjalistów ligi na swojej pozycji. 

Teraz może dostać szansę debiutu w Ekstraklasie, bo do tej pory występował tylko w ROW-ie Rybnik, w najlepszym przypadku na poziomie pierwszej ligi. Największy staż miał jednak w drugiej lidze.

Kajzer ze Śląskiem, czyli dwunastym klubem ostatniego sezonu Ekstraklasy, związał się umową do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o rok. Dostał trykot z numerem 22.

- Przed nadchodzącym sezonem zakładamy przeprowadzenie zmian w kilku formacjach, a naszą przebudowę rozpoczynamy od pozycji bramkarza. Wiążemy z Danielem duże nadzieje. Z pewnością posiada umiejętności, które pozwolą wzmocnić rywalizację o miejsce między słupkami – powiedział Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

W kadrze wrocławian Kajzer bezpośrednio zastępuje Jakuba Wrąbla, z którym Śląsk nie zdecydował się przedłużyć wygasającej umowy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy