Oficjalnie: Kalinić w Fiorentinie

Oficjalnie: Kalinić w Fiorentinie
Redakcja
Redakcja
Źródło: ACF Fiorentina

Nikola Kalinić został nowym zawodnikiem ACF Fiorentina.

O transferze Chorwata do ekipy "Violi" mówiło się od kilku dni. Wczoraj oficjalnie zostały ustalone wszelkie formalności i 27-letni napastnik złożył swój podpis pod czteroletnią umową. Na Stadio Artemio Franchi ma zastąpić wypożyczonego do Besiktasu Mario Gomeza.

Transakcja zamknęła się w kwocie około pięciu milionów euro.

Kalinić od 2011 roku był zawodnikiem Dnipro Dniepropetrowsk, dla którego rozegrał 124 oficjalne mecze, strzelając w nich 49 bramek. W reprezentacji swojego kraju zagrał dotyczas 20-krotnie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy