OFICJALNIE: Kamiński ma nowy zespół

OFICJALNIE: Kamiński ma nowy zespół
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fortuna Dusseldorf

Marcin Kamiński zmienił klubowe barwy.

Sprawdziły się wcześniejsze doniesieniami niemieckich mediów i polski obrońca został wypożyczony ze Stuttgartu do Fortuny Düsseldorf. W zespole z Esprit Arena Kamiński będzie występował do końca sezonu 2018/2019.

Fortuna jest beniaminkiem Bundesligi. Ekipa z Düsseldorfu wywalczyła awans na najwyższy szczebel, zajmując w poprzednich rozgrywkach pierwsze miejsce w tabeli niemieckiej drugiej ligi. Nowy sezon ligowy rozpocznie ona w sobotę spotkaniem z Augsburgiem (początek o 15:30).

- Cieszę się, że będę częścią Fortuny. Rozmawiając z działaczami, poczułem, że chcą mnie w swoim klubie. Teraz chciałbym odpłacić się za dane mi zaufanie - powiedział Kamiński po parafowaniu kontraktu.

26-latek, który ma na koncie pięć występów w reprezentacji Polski, trafił do Stuttgartu w 2016 roku z Lecha Poznań. W dwóch poprzednich sezonach rywalizował on z niemieckim klubem zarówno w Bundeslidze, jak i na jej zapleczu. W tym czasie uzbierał 48 spotkań w jego koszulce i jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy