OFICJALNIE: Kanunnikow odchodzi z Rubina

OFICJALNIE: Kanunnikow odchodzi z Rubina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Rubin Kazań| Sport 24

Maksim Kanunnikow rozwiązał umowę z Rubinem Kazań.

- Ze względu na fakt, że nasz klub jest obecnie poddawany reorganizacji, a do zakończenia kontraktu Maksima pozostały trzy miesiące, zdecydowaliśmy wspólnie o rozwiązaniu umowy - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

28-letni napastnik trafił do Rubina w 2014 roku. Od tamtego czasu był jedną z czołowych postaci dwukrotnego mistrza Rosji. Kanunnikow rozegrał dla tego klubu łącznie 108 spotkań. W tym czasie udało mu się zdobyć 21 bramek. Do tego dołożył 14 asyst. Teraz chce spróbować swoich sił w innym miejscu.

Według informacji Sport 24 chętnych do sprowadzenia zawodnika nie brakuje. Najbliżej pozyskania reprezentanta „Sbornej” jest SKA Chabarowsk. Warto wspomnieć, że zawodnikiem tego klubu jest Polak, Łukasz Sekulski.

Beniaminek rosyjskiej Premier League z dorobkiem 12 punktów plasuje się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Rubin jest jedenasty i do tej pory zgromadził 24 „oczka”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy