OFICJALNIE: Kapustka trenuje z pierwszą drużyną Leicester City

OFICJALNIE: Kapustka trenuje z pierwszą drużyną Leicester City fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leicester City

Bartosz Kapustka wrócił do treningów z pierwszym zespołem Leicester City.

22-latek wrócił kilka tygodni temu na Wyspy z wypożyczenia w Oud-Heverlee Leuven. Dla wspomnianej ekipy rozegrał 21 spotkań, w których strzelił trzy bramki. Jego liczby nie powalają, ale wpływ na to miała kontuzja, której doznał w marcu.

Wówczas były piłkarz Cracovii zerwał więzadło krzyżowe w kolanie, co spowodowało, że nie wystąpił w Mistrzostwach Europy do lat 21.

Teraz Kapustka wraca do treningów z pełnym obciążeniem. W ostatnich dniach po raz pierwszy od dłuższego czasu brał udział w zajęciach pierwszego zespołu. Co warte podkreślenia towarzyszył mu także inny Polak, 18-letni bramkarz, Jakub Stolarczyk.

Skrzydłowy w najbliższych tygodniach postara się zawalczyć o miejsce w drużynie Brendana Rodgersa. Jeśli misja się nie powiedzie, prawdopodobnie zmieni pracodawcę.

Pochodzący z Tarnowa zawodnik trafił do Leicester City latem 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał w barwach pierwszej drużyny zaledwie trzy mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy