Oficjalnie: Kasami w FC Luzern

Oficjalnie: Kasami w FC Luzern
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fulham FC

Pajtim Kasami odchodzi z Fulham na zasadzie wypożyczenia do szwajcarskiego FC Luzern.

20-letni pomocnik nie sprawdził się w londyńskim zespole, prowadzonym przez Martina Jola, zaliczając zaledwie osiem ligowych spotkań od czasu dołączenia w letnim oknie w 2011 roku. 

Kasami urodził się w Macedonii, wychowywał w Szwajcarii, jednak pochodzi z Albanii. Dlatego też od czasu do czasu pojawiają się głosy o możliwym jego powołaniu do seniorskiej kadry Albanii. Na razie istnieje taka możliwość, gdyż Szwajcarię reprezentował jedynie na poziomie młodzieżowym.
 
FC Luzern zajmuje zaledwie dziewiątą pozycję po dziewiętnastu kolejkach ligi szwajcarskiej. To zdecydowanie poniżej oczekiwań, rozbudzonych znakomitym drugim miejscem w sezonie 2011/2012.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy