Oficjalnie: Kazim Richards w Feyenoordzie

Oficjalnie: Kazim Richards w Feyenoordzie
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Feyenoord Rotterdam

Holenderski Feyenoord potwierdził wypożyczenie tureckiego skrzydłowego, Colina Kazim Richardsa.

- Jestem dumny, że będę mógł grać w klubie z tak bogatą historią. Każdy marzy o tym, by występować na takim stadionie jak ten w Rottdamie - powiedział Turek.

Martin van Geel, dyrektor sportowy Feyenoordu, podkreślił, że skrzydłowy był obserwowany przez holenderski klub od dawna. Za transferem Richardsa przemawiało głównie jego duże doświadczenie na arenie międzynarodowej oraz boiskowa uniwersalność. Turek może występować na skrzydle, bądź na środku ataku. 

Jeśli popatrzy się na statystyki 27-latka nie należy spodziewać się, że będzie należał do czołówki strzelców Eredivisie. Turek dotychczas w 256 spotkaniach popisał się tylko 26 bramkami. 

Kazim Richards został wypożyczony do Rotterdamu na rok z opcją transferu definitywnego. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy