Oficjalnie: Kazim Richards w Feyenoordzie

Oficjalnie: Kazim Richards w Feyenoordzie
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Feyenoord Rotterdam

Holenderski Feyenoord potwierdził wypożyczenie tureckiego skrzydłowego, Colina Kazim Richardsa.

- Jestem dumny, że będę mógł grać w klubie z tak bogatą historią. Każdy marzy o tym, by występować na takim stadionie jak ten w Rottdamie - powiedział Turek.

Martin van Geel, dyrektor sportowy Feyenoordu, podkreślił, że skrzydłowy był obserwowany przez holenderski klub od dawna. Za transferem Richardsa przemawiało głównie jego duże doświadczenie na arenie międzynarodowej oraz boiskowa uniwersalność. Turek może występować na skrzydle, bądź na środku ataku. 

Jeśli popatrzy się na statystyki 27-latka nie należy spodziewać się, że będzie należał do czołówki strzelców Eredivisie. Turek dotychczas w 256 spotkaniach popisał się tylko 26 bramkami. 

Kazim Richards został wypożyczony do Rotterdamu na rok z opcją transferu definitywnego. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy