Oficjalnie: Kazim-Richards wypożyczony do Blackburn

Oficjalnie: Kazim-Richards wypożyczony do Blackburn
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Blackburn Rovers

Klub nPower Championship, Blackburn Rovers, pozyskał na zasadzie wypożyczenia zawodnika Galatasaray, Colina Kazima-Richardsa. Turecki napastnik spędzi na zapleczu angielskiej ekstraklasy jeden sezon.

Kazim-Richards to ósmy zawodnik pozyskany przez Blackburn w tym okienku transferowym. Ostatnio piłkarz przebywał na testach w drużynie beniaminka Premier League, West Ham United.

Nowy klub Turka poszukiwał napastnika od momentu kiedy poważnej kontuzji doznał inny z nowych nabytków, Leon Best. 25-letni Turek jest wychowankiem angielskiego Bury. Grał także w takich drużynach jak: Brighton, Sheffield United, Fenerbache Stambuł, Toulouse, czy Olympiakos Pireus.
 
W reprezentacji Turcji zagrał 36 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy