Oficjalnie: Kazlauskas w Atlantasie

Oficjalnie: Kazlauskas w Atlantasie fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Donatas Kazlauskas został nowym zawodnikiem Atlantasu Kłajpeda.

21-letni skrzydłowy trafił do litewskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Lechii Gdańsk, w której nie mógł liczyć na regularne występy. Wystarczy wspomnieć, że Kazlauskas rozegrał tylko jedno spotkania w pierwszej drużynie "Biało-Zielonych". Ponadto w ciągu ostatnich sześciu miesięcy pojawił się tylko czterokrotnie na placu gry w szeregach Olimpii Grudziądz.

Przypominamy również, że czterokrotny reprezentant Litwy przed przyjściem do ekipy z północy Polski bronił barw Atlantasu Kłajpeda.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy