Oficjalnie: Kazlauskas w Atlantasie

Oficjalnie: Kazlauskas w Atlantasie fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Donatas Kazlauskas został nowym zawodnikiem Atlantasu Kłajpeda.

21-letni skrzydłowy trafił do litewskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Lechii Gdańsk, w której nie mógł liczyć na regularne występy. Wystarczy wspomnieć, że Kazlauskas rozegrał tylko jedno spotkania w pierwszej drużynie "Biało-Zielonych". Ponadto w ciągu ostatnich sześciu miesięcy pojawił się tylko czterokrotnie na placu gry w szeregach Olimpii Grudziądz.

Przypominamy również, że czterokrotny reprezentant Litwy przed przyjściem do ekipy z północy Polski bronił barw Atlantasu Kłajpeda.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy