Oficjalnie: Kebba Cessay zawodnikiem Lecha

Oficjalnie: Kebba Cessay zawodnikiem Lecha
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Lech Poznań

Reprezentant Gambii, Kebba Cessay, został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Obrońca do tej pory występował w szwedzkim Djugardens.

24-latek to trzecie wzmocnienie poznaniaków po Łukaszu Trałce i Gergo Lovrenciscie. Gambijczyk podpisał czteroletni kontrakt. Nowego nabytku nie mógł nachwalić się Piotr Rutkowski, członek zarządu Lecha:

- Obserwowaliśmy go od dawna. Rywalizowaliśmy o niego z dwoma klubami francuskimi. To wielki sukces zarządu, że udało nam się go sprowadzić. Mam nadzieję, że potwierdzi swoje umiejętności w Poznaniu, a może nawet je rozwinie.

Cessay jest Gambijczykiem, ale ma również szwedzki paszport, ponieważ wraz z rodziną wyemigrował do Skandynawii w wieku 13 lat. Tam też rozpoczynał swoją przygodę z piłką.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy