Oficjalnie: Kebba Cessay zawodnikiem Lecha

Oficjalnie: Kebba Cessay zawodnikiem Lecha
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Lech Poznań

Reprezentant Gambii, Kebba Cessay, został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Obrońca do tej pory występował w szwedzkim Djugardens.

24-latek to trzecie wzmocnienie poznaniaków po Łukaszu Trałce i Gergo Lovrenciscie. Gambijczyk podpisał czteroletni kontrakt. Nowego nabytku nie mógł nachwalić się Piotr Rutkowski, członek zarządu Lecha:

- Obserwowaliśmy go od dawna. Rywalizowaliśmy o niego z dwoma klubami francuskimi. To wielki sukces zarządu, że udało nam się go sprowadzić. Mam nadzieję, że potwierdzi swoje umiejętności w Poznaniu, a może nawet je rozwinie.

Cessay jest Gambijczykiem, ale ma również szwedzki paszport, ponieważ wraz z rodziną wyemigrował do Skandynawii w wieku 13 lat. Tam też rozpoczynał swoją przygodę z piłką.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Willian w pełni dogadany z Arsenalem Willian w pełni dogadany z Arsenalem OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy