Oficjalnie: Keserü w Łudogorcu

Oficjalnie: Keserü w Łudogorcu fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PFK Łudogorec 1945 Razgrad

Claudiu Keserü został nowym zawodnikiem PFK Łudogorec 1945 Razgrad.

Rumuński napastnik po przejściu testów medycznych podpisał z bułgarskim klubem trzyletni kontrakt. Według nieoficjalnych informacji, Al-Gharafa zarobiła na sprzedaży swojego piłkarza milion euro.

Keserü w katarskim zespole występował od lutego 2015 roku, kiedy to przeniósł się do ekipy z Półwyspu Arabskiego ze Steauy Bukareszt. Od tego czasu 28-latek zdołał rozegrać w barwach tej drużyny dziewięć spotkań, w których zdobył dziewięć goli.

Przypominamy także, że siedmiokrotny reprezentant Rumunii w swojej dotychczasowej karierze zaliczył pobyt w takich klubach jak FC Nantes, SCO Angers czy SC Bastia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy