Oficjalnie: Kiełb wraca do Kielc

Oficjalnie: Kiełb wraca do Kielc
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Śląsk Wrocław

Jacek Kiełb zostanie nowym zawodnikiem Korony Kielce.

Doświadczony skrzydłowy po raz czwarty w swojej karierze zasili szeregi ekipy ze stolicy województwa świętokrzyskiego, w której występował w latach 2006-10, 2011-12 oraz 2013-15. Popularny „Ryba” musi jeszcze zaliczyć obligatoryjne testy medyczne i po ich przejściu podpisze kontrakt z Koroną. Kiełb dołączy do drużyny z Kielc na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozwiązał swoją umowę ze Śląskiem.

Były piłkarz Pogoni Siedlce, Lecha Poznań oraz Polonii Warszawa reprezentował barwy zespołu z Wrocławia od początku minionego sezonu. Od tego czasu zdobył cztery gole oraz zanotował trzy asysty w 32 rozegranych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy