OFICJALNIE: Kiełpin opuścił Stal Mielec

OFICJALNIE: Kiełpin opuścił Stal Mielec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Seweryn Kiełpin nie jest już zawodnikiem Stali Mielec.

32-letni golkiper kilka tygodni temu złożył do PZPN-u pismo w sprawie rozwiązania umowy ze Stalą Mielec z winy klubu. Wszystko przez zaległości finansowe wobec niego, które miały sięgać ponad trzy miesiące.

Organ orzekający przyznał zawodnikowi rację, z kolei pierwszoligowiec nie zdecydował się na odwołanie w tej sprawie. Tym samym golkiper otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca zatrudnienia.

Kiełpin przeniósł się do byłego mistrza Polski z Wisły Płock latem 2018 roku. W tym sezonie wystąpił w czternastu meczach. W czterech z nich udało mu się zachować czyste konto.

Przyszłość bramkarza na ten moment nie jest znana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy