OFICJALNIE: Kishna w ADO Den Haag

OFICJALNIE: Kishna w ADO Den Haag fot. Transfery.info
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: ADO Den Haag

Ricardo Kishna powraca na boiska holenderskiej Eredivisie.

Utalentowany skrzydłowy po raz drugi z rzędu został wypożyczony do ekipy ADO Den Haag. 23-latek w klubie, którego jest wychowankiem, na podobnej zasadzie przebywał także w poprzednim sezonie, ale poważna kontuzja kolana sprawiła, iż w jego barwach rozegrał zaledwie dwa spotkania.

Dzisiaj Kishna wraca do pełnej sprawności, jednak włoskie Lazio, którego jest zawodnikiem, nie zdecydowało się dać mu szansy w pierwszym zespole. W związku z tym były młodzieżowy reprezentant Holandii będzie miał okazję ponownie zaprezentować światu swe umiejętności na boiskach Eredivisie.

Kishna jeszcze niedawno uznawany był za jeden z największych piłkarskich talentów w Europie. Po zaledwie jednym sezonie w barwach Ajaksu po jego usługi ustawiła się kolejka chętnych z wielką Barceloną na czele. Ostatecznie wylądował jednak w Lazio, gdzie m.in. z racji licznych kontuzji nigdy nie było mu dane rozwinąć skrzydeł.

Sprowadzenie Holendra do haskiego zespołu jest kolejnym poważnym wzmocnieniem dokonanym przez chińskich właścicieli popularnych „Bocianów”. Wcześniej na Cars Jeans Stadion zameldowali się bowiem także m.in. Tomas Necid oraz Giovanni Troupée. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy