OFICJALNIE: Kiwior i Štefánik w Podbrezovej

OFICJALNIE: Kiwior i Štefánik w Podbrezovej
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FK Železiarne Podbrezová

Jakub Kiwior i Samuel Štefánik zostali zaprezentowani jako nowi gracze drużyny Železiarne Podbrezová.

Zarówno Kiwior, jak i Štefánik przeprowadzają się do dziesiątej siły ligi słowackiej na zasadzie transferów definitywnych. Szczegóły umów indywidualnych nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Pierwszy z wymienionych piłkarzy to niespełna 19-latek, który przez dwa i pół roku był powiązany z Anderlechtem. Tam miał okazję występować przede wszystkim w drużynach juniorskich oraz rezerwach tego klubu. Ponadto parokrotnie trenował także z pierwszym zespołem. Lewy defensor rozegrał na jesień cztery spotkania w młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Drugi z pozyskanych zawodników to skrzydłowy, który jest doskonale znany polskim kibicom. Od 2016 roku przywdziewał bowiem trykot Bruk-Bet Niecieczy. Wcześniej natomiast reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Na poziomie Ekstraklasy rozegrał łącznie 81 występów. W tym czasie zdobył 12 bramek i zanotował sześć asyst.

Po 18. serii gier Železiarne Podbrezová plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu z dorobkiem 17 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy