OFICJALNIE: Klafurić wraca na ławkę trenerską

OFICJALNIE: Klafurić wraca na ławkę trenerską
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hrvatski Dragovoljac

Dean Klafurić objął zespół Hrvatski Dragovoljac.

46-latek zastąpi na stanowisku trenera tej drużyny Borisa Perkovicia, który pomimo tego, że utrzymał zespół, pożegnał się z piastowaną funkcją.

Nowy klub byłego trenera Legii zajął w poprzednim sezonie dwunaste miejsce na zapleczu ligi chorwackiej. Od spadku dzieliły ten zespół zaledwie dwa punkty.

Dla Klafuricia jest to powrót na ławkę trenerską. Bez pracy pozostawał bowiem od sierpnia, po tym, jak pożegnał się z posadą trenera warszawskiej Legii. Powodem zwolnienia Chorwata była porażka w dwumeczu przeciwko Spartakowi Trnava w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów.

Chorwat prowadził stołeczny zespół w piętnastu meczach. Wygrał 11 z nich, jeden zremisował oraz trzy przegrał. Sięgnął także po mistrzostwo i Puchar Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy