Oficjalnie: Kluczowy piłkarz Leicester z nowym kontraktem

Oficjalnie: Kluczowy piłkarz Leicester z nowym kontraktem fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Leicester City FC

Wes Morgan przedłużył swój kontrakt z Leicester.

Środkowy defensor występuje na King Power Stadium od czterech lat. W tym czasie zdołał rozegrać w barwach "Lisów" 182 ligowe mecze, w których w sumie strzelił siedem goli. Nie tylko awansował z drużyną do Premier League, ale również został jej kapitanem. W minionym, mistrzowskim dla Leicester sezonie, pojawił się na boisku we wszystkich spotkaniach, rozgrywając przy tym maksymalną liczbę minut - 3420.

32-latek teraz został za to nagrodzony nowym kontraktem. Umowa będzie obowiązywała do 2019 roku.

- Związanie mojej dalszej przyszłości z Leicester City to piękne uczucie. Wszyscy wiedzą, jak się z tego powodu czuję. To jest mój klub i jestem dumny z tego, że dostałem tu szansę gry - powiedział sam zainteresowany.

Morgan urodził się w Nottingham, ale w 2013 roku zdecydował się reprezentować Jamajkę. W sumie ma dla niej rozegranych 28 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy