OFICJALNIE: Knockaert w Fulham

OFICJALNIE: Knockaert w Fulham
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fulham FC

Fulham doszło do porozumienia z Brighton & Hove Albion w sprawie przenosin Anthony’ego Knockaerta.

27-latek w zespole „Mew” występuje nieprzerwanie od stycznia 2016 roku. W tym czasie miał okazję świętować awans do Premier League, do którego zresztą mocno się przyczynił. Strzelił wówczas 15 goli i zanotował dziewięć asyst. Podczas ubiegłej kampanii Francuz także zaprezentował się z dobrej strony (cztery trafienia i siedem kluczowych podań), pomimo tego nie będzie mu dane rywalizować z najlepszymi klubami w Anglii. Prawoskrzydłowy został bowiem wypożyczony do Fulham.

Londyńczycy co prawda spadli do Championship, lecz mają niezwykle ambitne plany, których kamieniem milowym jest powrót do piłkarskiej elity. By tak się stało, wzmacniają oni drużynę piłkarzami, którzy posiadają już doświadczenie nabyte podczas gry na zapleczu Premiership.

Idąc tym tropem, najpierw nabyto prawda do Ivana Cavaleiro, a teraz potwierdzono sprowadzenie Anthony’ego Knockaerta. Francuz został wypożyczony na najbliższy sezon z opcją transferu definitywnego za kwotę zbliżoną do dziesięciu milionów funtów (ponad 11 milionów euro).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy