Oficjalnie: Kompany w Man City
2008-08-21 17:04:08; Aktualizacja: 17 lat temu
Jak podała oficjalna strona HSV, reprezentant Belgii został sprzedany do Manchesteru City.<br><br>Dyrektor sportowy Hamburga, Dietmar Beiersdorfer powiedział zaraz po dopełnieniu wszelkich formalności: "Życz(...)
Dyrektor sportowy Hamburga, Dietmar Beiersdorfer powiedział zaraz po dopełnieniu wszelkich formalności: "Życzymy Vincentowi wszystkiego najlepszego w jego nowym klubie."
Przyszłość Kompanego w niemieckim klubie była bardzo niepewna ze względu na konflikt z władzami klubu. Między 22 - latkiem a zarządem zaczęło zgrzytać zaraz po tym jak Vincent został zmuszony do powrotu z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, gdzie Belgia miała realne szanse na medal. Hamburg nakazał Kompanemu wrócić do Niemiec ze względu na inauguracyjny mecz Bundesligi z Bayernem Monachium.
Jego występ przeciwko Bawarczykom był 39 w barwach HSV i zarazem ostatnim.




![Denzel Dumfries przeszedł operację i wypada na długo. Inter Mediolan musi znaleźć następcę [OFICJALNIE]](img/photos/90259/170x113/denzel-dumfries.jpg)


![Édouard Mendy zdecydował w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/91209/170x113/edouard-mendy.jpg)




![Denzel Dumfries przeszedł operację i wypada na długo. Inter Mediolan musi znaleźć następcę [OFICJALNIE]](img/photos/90259/90x60/denzel-dumfries.jpg)


![Édouard Mendy zdecydował w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/91209/90x60/edouard-mendy.jpg)




