OFICJALNIE: Komunikat Napoli na temat urazu Piotra Zielińskiego

OFICJALNIE: Komunikat Napoli na temat urazu Piotra Zielińskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SSC Napoli

SSC Napoli wydało krótkie oświadczenie na temat kontuzji odniesionej przez Piotra Zielińskiego w trakcie meczu z Venezią (2:0).

Reprezentant Polski nie dokończył inaugurującego spotkania w wykonaniu swojego zespołu z powodu urazu, którego nabawił się po zdecydowanym wejściu Mattii Caldary.

Gracz Venezii postanowił w nieprzepisowy sposób zatrzymać dryblującego pomocnika, co niestety przeniosło bolesne dla zawodnika konsekwencje w postaci opuszczenia placu gry w 35. minucie.

Od początku w mediach panowało przekonanie, że zejście Piotra Zielińskiego było podyktowane faktem nabawienia się przez niego urazu mięśniowego.

Ten stan rzeczy potwierdziło Napoli w opublikowanym krótkim komunikacie na temat obecnego stanu zdrowia 27-latka.

„Piotr Zieliński, który zeszedł z boiska w pierwszej połowie meczu z Venezią, doznał urazu mięśniowego prawego uda” - czytamy na stronie klubu.

Dziennikarze we Włoszech przekonują, że kontuzja reprezentanta Polski nie jest poważna, ale niemal na pewno zabraknie go w kadrze na kolejne ligowe starcie z Genoą, ale co dla nas gorsze dodają, że jego pauza może potrwać 2-3 tygodnie.

Tym samym pod znakiem zapytania stoją występy pomocnika w nadchodzących pojedynkach eliminacyjnych przeciwko Albanii (2 września), San Marino (5 września) oraz Anglii (8 września).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy