OFICJALNIE: Komunikat Sportingu w sprawie Basa Dosta. Transfer do Eintrachtu Frankfurt wstrzymany!

OFICJALNIE: Komunikat Sportingu w sprawie Basa Dosta. Transfer do Eintrachtu Frankfurt wstrzymany! fot. Sporting
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sporting

Bas Dost może ostatecznie nie zasilić szeregów Eintrachtu Frankfurt.

Niemieckie media poinformowały przed paroma dniami, że klub z Niemiec osiągnął pełne porozumienie ze Sportingiem w kwestii sprowadzenia doświadczonego napastnika.

Transakcja z udziałem 30-letniego zawodnika miała zostać dopięta na początku tego tygodnia, ponieważ władzom Eintrachtu Frankfurt zależało na zgłoszeniu piłkarza do udziału w czwartkowym pojedynku IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy przeciwko Strasbourgowi (22 sierpnia o godzinie 20:30).

W tym momencie należało przypuszczać, że już nic nie powinno stanąć na drodze przeprowadzki Holendra do zespołu występującego w Bundeslidze.

Sporting poinformował jednak w oficjalnym komunikacie, że pomiędzy Basem Dostem a przedstawicielami „Die Adler” pojawiły się pewne niejasności, które mogą doprowadzić do ostatecznego anulowania transferu z udziałem doświadczonego napastnika.

- Mniej więcej tydzień temu agent piłkarza poinformował nas, że Eintracht Frankfurt zgłosił się po jego zawodnika i osiągnął z nim porozumienie. Sporting również we właściwym czasie ustalił warunki transferu piłkarza, który w ostatniej chwili zaczął żądać zmian odnoszących się do kwestii finansowych, które wstrzymały całą operację. My odcinamy się od fałszywych informacji publikowanych w prasie. Jednocześnie zapewniamy, że chcemy wypracować porozumienie, które zadowoli wszystkie strony. Ponadto pozostaniemy stanowczy i bezkompromisowi w obronie naszych interesów oraz będziemy odporni na presję mediów - czytamy w komunikacie, w którym dowiadujemy się także, że wcześniej Holender ze względów osobistych odrzucił bardzo atrakcyjne propozycje ze strony ekip z Chin, Rosji, Turcji oraz Meksyku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy