OFICJALNIE: Korona Kielce pozyskała dwóch Chorwatów

OFICJALNIE: Korona Kielce pozyskała dwóch Chorwatów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Korona Kielce

Mario Zebić i Marko Pervan to nowe nabytki Korony Kielce.

Przeciętna postawa drużyny prowadzonej przez Macieja Bartoszka w rundzie jesiennej pierwszej ligi i wąska kadra spowodowały, że władze postanowiły poszukać wzmocnień. W ostatnich pozyskano dwóch nowych zawodników.

Do Korony dołączyli dwaj Chorwaci - Mario Zebić i Marko Pervan.

Pierwszy z nich przenosi się do Kielc ze słoweńskiego Taboru Sezana. Z nową drużyną parafował kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Wybrałem Koronę, ponieważ to klub, w którym mogę się rozwijać. Są tu świetni kibice i infrastruktura. Będę robił wszystko, co w mojej mocy, żeby drużyna grała dobrze i jak najszybciej wróciła na najwyższy szczebel - powiedział.

W trwającym sezonie defensywny pomocnik rozegrał 12 spotkań.

Jeśli chodzi o drugiego z zawodników, najlepiej czuje się on na pozycji ofensywnego pomocnika. Ostatnio przywdziewał trykot bośniackiego Siroki Brijeg.

- Bardzo się ucieszyłem z zainteresowania Korony. Nie zastanawiałem się długo nad propozycją z Kielc. Podoba mi się ten projekt i chcę pomóc wrócić drużynie do Ekstraklasy - przyznał.

Jeśli chodzi o bieżące rozgrywki, ma on na swoim koncie 18 występów. Jego dorobek to dwa gole i pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy