OFICJALNIE: Korona Kielce testuje dwóch Anglików

OFICJALNIE: Korona Kielce testuje dwóch Anglików
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Korona Kielce poinformowała o testach dwóch zawodników z Anglii. Są nimi Johnny Spike Gill oraz D’Sean Theobalds.

18-letni Spike Gill jest ofensywnym pomocnikiem. Lewonożny piłkarz ostatnio grał w rywalizującym w IV lidze (piąty poziom rozgrywkowy) zespole Watra Białka Tatrzańska. Korona przyglądała się mu już kilka miesięcy temu i wydawało się, że podpisze wtedy kontrakt z kieleckim zespołem.

W listopadzie „Gazeta Wyborcza” pisała, że interesują się nim również Górnik Zabrze oraz Sandecja Nowy Sącz.

25-letni Theobalds gra w defensywie, a przynajmniej tak podaje Korona. Do tej pory występował on wyłącznie w angielskich zespołach z niższych lig, w tym w Barkingside, Leatherhead, Concord Rangers oraz Tonbridge Angels, z którym jest związany aktualnie. To drużyna grająca na szóstym angielskim szczeblu.

Korona udała się do Turcji w poniedziałek. Kielecki zespół najbliższe dwa tygodnie spędzi w Antalyi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy