Oficjalnie: Korona testuje napastnika

Oficjalnie: Korona testuje napastnika
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Korona Kielce

Dag Alexander Olsen znajduje się na testach w Koronie Kielce, poinformowała oficjalna strona polskiego klubu.

24-letni Norweg, mający 176 centymetrów wzrostu, występuje na pozycji napastnika. Ma za sobą całkiem ciekawą piłkarską przeszłość, ponieważ występował w rezerwach takich zespołów jak Tottenham Hotspur czy Valencia.

Olsen w 2006 roku był obiektem zainteresowania wielu europejskich potentatów, między innymi Barcelony, Chelsea, Liverpoolu, Bayernu czy Tottenhamu. W końcu trafił do "Kogutów", gdzie występował w drugiej drużynie, strzelając piętnaście bramek w 28 spotkaniach.

Następnie przeniósł się do hiszpańskiej Valencii. W zeszłym roku został pozyskany przez drużynę z norweskiej ekstraklasy Odd Grenland.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy