OFICJALNIE: Koronawirus na Białorusi niestraszny. Filipović w BATE

OFICJALNIE: Koronawirus na Białorusi niestraszny. Filipović w BATE fot. BATE Borysów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BATE Borysów

BATE Borysów poinformowało o pozyskaniu Jakova Filipovicia.

Jedyne obecnie aktywne rozgrywki w Europie mają miejsce na Białorusi. Kilka dni temu ruszył tam nowy sezon najwyższej klasy. Pomimo panującej na Starym Kontynencie pandemii koronawirusa, mecze we wspomnianej lidze odbywają się z udziałem publiczności.

Kluby nie tylko grają w piłkę, ale również pozyskują nowych zawodników. Do tej grupy zalicza się między innymi BATE Borysów, które poinformowało o pozyskaniu Jakova Filipovicia.

27-latek przeniósł się do wspomnianej ekipy z Lokeren na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są jednak znane.

W nowej drużynie obrońca będzie miał za zadanie wzmocnić rywalizację w linii defensywnej.

Filipović to trzykrotny reprezentant Chorwacji.

BATE rozpoczęło sezon 2020 od porażki z Eniergietykiem-BDU Mińsk 1:3.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy