OFICJALNIE: Koronawirus na Białorusi niestraszny. Filipović w BATE

OFICJALNIE: Koronawirus na Białorusi niestraszny. Filipović w BATE fot. BATE Borysów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BATE Borysów

BATE Borysów poinformowało o pozyskaniu Jakova Filipovicia.

Jedyne obecnie aktywne rozgrywki w Europie mają miejsce na Białorusi. Kilka dni temu ruszył tam nowy sezon najwyższej klasy. Pomimo panującej na Starym Kontynencie pandemii koronawirusa, mecze we wspomnianej lidze odbywają się z udziałem publiczności.

Kluby nie tylko grają w piłkę, ale również pozyskują nowych zawodników. Do tej grupy zalicza się między innymi BATE Borysów, które poinformowało o pozyskaniu Jakova Filipovicia.

27-latek przeniósł się do wspomnianej ekipy z Lokeren na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są jednak znane.

W nowej drużynie obrońca będzie miał za zadanie wzmocnić rywalizację w linii defensywnej.

Filipović to trzykrotny reprezentant Chorwacji.

BATE rozpoczęło sezon 2020 od porażki z Eniergietykiem-BDU Mińsk 1:3.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy