OFICJALNIE: Koronawirus na Białorusi niestraszny. Filipović w BATE

OFICJALNIE: Koronawirus na Białorusi niestraszny. Filipović w BATE fot. BATE Borysów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BATE Borysów

BATE Borysów poinformowało o pozyskaniu Jakova Filipovicia.

Jedyne obecnie aktywne rozgrywki w Europie mają miejsce na Białorusi. Kilka dni temu ruszył tam nowy sezon najwyższej klasy. Pomimo panującej na Starym Kontynencie pandemii koronawirusa, mecze we wspomnianej lidze odbywają się z udziałem publiczności.

Kluby nie tylko grają w piłkę, ale również pozyskują nowych zawodników. Do tej grupy zalicza się między innymi BATE Borysów, które poinformowało o pozyskaniu Jakova Filipovicia.

27-latek przeniósł się do wspomnianej ekipy z Lokeren na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są jednak znane.

W nowej drużynie obrońca będzie miał za zadanie wzmocnić rywalizację w linii defensywnej.

Filipović to trzykrotny reprezentant Chorwacji.

BATE rozpoczęło sezon 2020 od porażki z Eniergietykiem-BDU Mińsk 1:3.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy