OFICJALNIE: Kort odszedł z Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Kort odszedł z Miedzi Legnica fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Dawid Kort nie przedłużył kontraktu z Miedzią Legnica.

Z powodu pandemii koronawirusa wielu piłkarzy decyduje się na podpisywanie aneksów do umów ze swoimi dotychczasowymi klubami. Na podobny ruch nie zdecydował się jednak Dawid Kort.

Środkowy pomocnik doszedł do wniosku, że nie jest zainteresowany tym, by dalej występować w Legnicy, dlatego też postanowił rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie trafi.

25-latek, który trafił do Miedzi z Atromitosu we wrześniu, rozegrał w tym sezonie łącznie 16 meczów. Jego dorobek to cztery gole i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy