OFICJALNIE: Kort odszedł z Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Kort odszedł z Miedzi Legnica fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Dawid Kort nie przedłużył kontraktu z Miedzią Legnica.

Z powodu pandemii koronawirusa wielu piłkarzy decyduje się na podpisywanie aneksów do umów ze swoimi dotychczasowymi klubami. Na podobny ruch nie zdecydował się jednak Dawid Kort.

Środkowy pomocnik doszedł do wniosku, że nie jest zainteresowany tym, by dalej występować w Legnicy, dlatego też postanowił rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie trafi.

25-latek, który trafił do Miedzi z Atromitosu we wrześniu, rozegrał w tym sezonie łącznie 16 meczów. Jego dorobek to cztery gole i dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy