OFICJALNIE: Kosanović w Al-Jazirze

OFICJALNIE: Kosanović w Al-Jazirze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Al-Jazira

Al-Jazira pozyskała Miloša Kosanovicia.

29-latek ma za sobą bardzo udany okres w Belgii w barwach Standarda Liège. Jego dobra postawa była śledzona między innymi przez warszawską Legię, która chciała go swego czasu pozyskać.

Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, a Serb postanowił kontynuować karierę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam będzie przywdziewał trykot Al-Jaziry.

Kosanović parafował z tym zespołem kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.

- Ten klub ma bogatą historię oraz dobrą reputację na Starym Kontynencie. Grał tu zresztą Mirko Vučinić, a to mówi samo za siebie. Jestem dumny z tego transferu i mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom — mówi piłkarz.

Środkowy obrońca jest doskonale znany polskim kibicom. W latach 2010-2014 przywdziewał bowiem trykot Cracovii. Na polskich boiskach rozegrał 88 meczów i strzelił w nich dziesięć goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy