Oficjalnie: Kozioł w Zagłębiu

Oficjalnie: Kozioł w Zagłębiu
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Sandecja

Marek Kozioł, jeden z najbardziej utalentowanych bramkarzy młodego pokolenia podpisał kontrakt z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin.

Jak informuje oficjalna strona Sandecji Nowy Sącz, Kozioł podpisał trzyletni kontrakt z ostatnim zespołem T-Mobile Ekstraklasy. 

 

Od jakiegoś czasu młody golkiper byl na testach w zespole "Miedziowych". Wychowankiem nowosądeckiego klubu zainteresowani byli również działacze Wisły Kraków oraz szkockiego Dundee United. Kozioł zdecydował się jednak zaakceptować ofertę klubu z Lubina.

 

23-letni bramkarz w opinii wielu fachowców był najlepszym bramkarzem na zapleczu Ekstraklasy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy