Oficjalnie: Kramarić w Leicester

Oficjalnie: Kramarić w Leicester fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Rijeka

Andrej Kramarić jest nowym zawodnikiem Leicester City. Transfer potwierdziła Rijeka, dotychczasowy klub napastnika.

Według nieoficjalnych informacji transfer kosztował "Lisy" 9,7 miliona funtów, a sam zawodnik podpisał 3,5-letnią umowę.

- Teraz oficjalnie możemy potwierdzić przeprowadzkę Andreja Kramaricia do Leicester City. Cieszymy się, że udało się dojść do satysfakcjonującego obie strony porozumienia i dziękujemy wszystkim za pomoc przy największym transferze w historii klubu. Dziękujemy Andrejowi za czas spędzony w Rijece, za wszystkie piękne chwile, które nam podarował i życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłości - powiedział Ivan Mance.

Leicester City wygrało rywalizację o 23-letniego napastnika z Chelsea. W kontrakcie znalazł się zapis umożliwiający Kramariciowi odejście w przypadku spadku do Championship.

Chorwat ma za sobą znakomity rok, w którym regularnie strzelał w lidze chorwackiej (w tym sezonie 21 bramek w 18 meczach!), Lidze Europy (7 bramek w 10 meczach), a także reprezentacji (2 bramki w 4 meczach). 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy