Oficjalnie: Krasnozhan rezygnuje

Oficjalnie: Krasnozhan rezygnuje
Redakcja
Redakcja
Źródło: Anży Machaczkała

Zarząd Anży Machaczkały przyjął dymisję dotychczasowego trenera, Jurija Krasnozhana.

Na specjalnym posiedzeniu zarządu rozpatrzono wniosek trenera o dymisję. Obie strony zgodziły się na rozwiązanie kontraktu.

- Głównym powodem mojej decyzji jest rozbieżność podstawowych zasad dotyczących personelu. Proszę kibiców o zrozumienie tej decyzji, była ona niezwykle trudna - tłumaczy się Krasnozhan.

Anży życzy trenerowi dalszych sukcesów w karierze oraz życzy wszystkiego najlepszego.

Obecnie drużyna znajdzie się pod przewodnictwem Andreja Gordeeva, który będzie wspomagany przez Roberto Carlosa.

Nieoficjalnie mówi się, że trenerem Anży ma zostać Fabio Capello.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy