OFICJALNIE: Kristoffer Olsson w Anderlechcie. Następca Lokongi

OFICJALNIE: Kristoffer Olsson w Anderlechcie. Następca Lokongi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RSC Anderlecht

RSC Anderlecht potwierdził transfer definitywny Kristoffera Olssona, dotąd piłkarza rosyjskiego Krasnodaru.

Po sprzedaży Alberta Sambiego Lokongi do Arsenalu, „Fiołki” postanowiły sprowadzić jego następcę. Wybór padł na 29-krotnego reprezentanta Szwecji i uczestnika EURO 2020.

Kristoffer Olsson został sprowadzony z rosyjskiej Priemjer-Ligi, w której występował przez ostatnie dwa i pół roku. W tym czasie było mu dane zagrać chociażby w Lidze Mistrzów.

Teraz 26-latek wykonał kolejny krok w swojej karierze, dołączając do Anderlechtu nieoficjalnie za milion euro podstawy i 850 tysięcy w formie bonusów.

Zawodnik podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku, otrzymał koszulce z numerem dwudziestym i jest już ósmym wzmocnieniem uczestnika trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy.

Wcześniej sprowadzeni zostali Lior Refaelov, Sergio Gómez, Wesley Hoedt, Colin Coosemans, Taylor Harwood-Bellis, Benito Raman, a ponadto wykupiono z Salzburga Majeeda Ashimeru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy