Oficjalnie: Krivets w BATE

Oficjalnie: Krivets w BATE
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BATE Borysów

Sergei Krivets po przygodzie w Chinach wraca do Europy. Jego nowym klubem będzie BATE Borysów, którego barw bronił już w latach 2006-2009.

Pomocnik przeszedł testy medyczne, po których podpisał trzyletni kontrakt. W trakcie pierwszego pobytu w BATE rozegrał 92 mecze, w których strzelił 28 bramek. Z białoruskim zespołem występował w Lidze Mistrzów. 

Latem 2009 roku przeszedł do Lecha Poznań, skąd przed rokiem odszedł do Chin. W drużynie Jiangsu Sainty rozegrał cały sezon. 20 czerwca postanowił rozwiązać kontrakt, który miał obowiązywać jeszcze przez dwa lata. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy