OFICJALNIE: Krzysztof Kiercz w Stali Stalowa Wola

OFICJALNIE: Krzysztof Kiercz w Stali Stalowa Wola fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Stalowa Wola

Krzysztof Kiercz trafił do Stali Stalowa Wola.

30-letni środkowy obrońca podpisał z drugoligowcem kontrakt ważny do 30 czerwca 2020 roku.

Defensor przez ostatnie trzy sezony reprezentował barwy Stali Mielec. W tym czasie rozegrał 70 spotkań w jej koszulce. Zanotował w nich dwa trafienia i asystę. O ile wcześniej Kiercz był podstawowym zawodnikiem mieleckiego zespołu, w rozgrywkach 2018/2019 wybiegał na murawę tylko cztery razy.

Urodzony w Kielcach piłkarz przez wiele lat był związany z tamtejszą Koroną. W jej barwach zaliczył 16 występów w Ekstraklasie. W międzyczasie obrońca borykał się z poważnymi kontuzjami kolana.

Ze Stalą Kiercz będzie rywalizował w II lidze, a więc na trzecim szczeblu rozgrywkowym. W siedmiu dotychczasowych spotkaniach ekipa ze Stalowej Woli zdobyła cztery punkty i zajmuje szesnaste miejsce w tabeli.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy