OFICJALNIE: Krzysztof Kiercz w Stali Stalowa Wola

OFICJALNIE: Krzysztof Kiercz w Stali Stalowa Wola fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Stalowa Wola

Krzysztof Kiercz trafił do Stali Stalowa Wola.

30-letni środkowy obrońca podpisał z drugoligowcem kontrakt ważny do 30 czerwca 2020 roku.

Defensor przez ostatnie trzy sezony reprezentował barwy Stali Mielec. W tym czasie rozegrał 70 spotkań w jej koszulce. Zanotował w nich dwa trafienia i asystę. O ile wcześniej Kiercz był podstawowym zawodnikiem mieleckiego zespołu, w rozgrywkach 2018/2019 wybiegał na murawę tylko cztery razy.

Urodzony w Kielcach piłkarz przez wiele lat był związany z tamtejszą Koroną. W jej barwach zaliczył 16 występów w Ekstraklasie. W międzyczasie obrońca borykał się z poważnymi kontuzjami kolana.

Ze Stalą Kiercz będzie rywalizował w II lidze, a więc na trzecim szczeblu rozgrywkowym. W siedmiu dotychczasowych spotkaniach ekipa ze Stalowej Woli zdobyła cztery punkty i zajmuje szesnaste miejsce w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy