Oficjalnie: Kujawa w Stomilu

Oficjalnie: Kujawa w Stomilu
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Stomil Olsztyn

Rafał Kujawa podpisał kontrakt ze Stomilem Olsztyn.

Były napastnik GKS-u Katowice związał się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia. Kujawa trafił do Stomilu na zasadzie wolnego transferu. Jego kontrakt z "GieKSą" wygasł 30 czerwca.

Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego w zeszłym sezonie wystąpił w 20 spotkaniach, podczas których zdobył dwie bramki. Niebawem, 11 lipca, napastnik skończy 27 lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy