OFICJALNIE: Kulusevski w Juventusie

OFICJALNIE: Kulusevski w Juventusie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Juventus

Juventus potwierdził angaż Dejana Kulusevskiego.

Szwed to jedna z rewelacji bieżącego sezonu na włoskich boiskach, gdzie w 19 występach prawoskrzydłowy bądź ofensywny pomocnik strzelił cztery gole i posłał siedem kluczowych podań. Doskonała forma 19-latka zaowocowała zainteresowaniem takich ekip jak Liverpool, Manchester United, Juventus czy Inter Mediolan, i przez długi czas wydawało się, że walkę o niego wygrają „Nerazzurri”. Stało się jednak inaczej.

Od pewnego czasu na faworyta do angażu obiecującego zawodnika wyrosła „Stara Dama” i to właśnie ona będzie mogła cieszyć z obecności w swoim zespole jednokrotnego reprezentanta „Trzech Koron”.

Dzisiaj z samego rana Dejan Kulusevski rozpoczął żmudny proces testów medycznych, które jasno pokazały, że nie ma żadnych przeciwwskazań do zawarcia z nim kontraktu. W związku z tym turyńczycy oficjalnie potwierdzili jego transfer, z tytułu którego Atalanta może zainkasować łącznie aż 44 miliony euro (35 milionów podstawy, a reszta z tytułu bonusów). Transakcja została rozłożona na pięć lat budżetowych.

Gracz podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku, lecz sezon dokończy on w Parmie, która od początku mocno naciskała na jego pozostanie w drużynie. Tym samym 19-latek dopiero od przyszłej kampanii będzie kontynuował karierę na Allianz Stadium.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy