OFICJALNIE: Kulusevski w Juventusie

OFICJALNIE: Kulusevski w Juventusie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Juventus

Juventus potwierdził angaż Dejana Kulusevskiego.

Szwed to jedna z rewelacji bieżącego sezonu na włoskich boiskach, gdzie w 19 występach prawoskrzydłowy bądź ofensywny pomocnik strzelił cztery gole i posłał siedem kluczowych podań. Doskonała forma 19-latka zaowocowała zainteresowaniem takich ekip jak Liverpool, Manchester United, Juventus czy Inter Mediolan, i przez długi czas wydawało się, że walkę o niego wygrają „Nerazzurri”. Stało się jednak inaczej.

Od pewnego czasu na faworyta do angażu obiecującego zawodnika wyrosła „Stara Dama” i to właśnie ona będzie mogła cieszyć z obecności w swoim zespole jednokrotnego reprezentanta „Trzech Koron”.

Dzisiaj z samego rana Dejan Kulusevski rozpoczął żmudny proces testów medycznych, które jasno pokazały, że nie ma żadnych przeciwwskazań do zawarcia z nim kontraktu. W związku z tym turyńczycy oficjalnie potwierdzili jego transfer, z tytułu którego Atalanta może zainkasować łącznie aż 44 miliony euro (35 milionów podstawy, a reszta z tytułu bonusów). Transakcja została rozłożona na pięć lat budżetowych.

Gracz podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku, lecz sezon dokończy on w Parmie, która od początku mocno naciskała na jego pozostanie w drużynie. Tym samym 19-latek dopiero od przyszłej kampanii będzie kontynuował karierę na Allianz Stadium.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy