OFICJALNIE: Kun w Rakowie

OFICJALNIE: Kun w Rakowie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Patryk Kun dołączył do zespołu Rakowa Częstochowa.

Filigranowy piłkarz przez ostatni rok przebywał na wypożyczeniu z Rozwoju Katowice w Arce Gdynia. Pod okiem Leszka Ojrzyńskiego skrzydłowy miewał przebłyski. W 33 występach zdobył dwa gole i taką samą liczbę asyst. 

Działacze ekipy z Trójmiasta nie zdecydowali się jednak na wykup 23-latka, a sytuację postanowił wykorzystać Raków Częstochowa. Kun trafił do pierwszoligowca na zasadzie transferu definitywnego i związał się z nim kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku.

- Kun to bardzo dobry zawodnik i myślę, że bardzo szybko zaaklimatyzuje się w naszej drużynie. Kontrakt Patryka będzie obowiązywał przez trzy sezony - powiedział prezes Rakowa, Janusz Żyła.

Warto dodać, że Kun jest drugim letnim wzmocnieniem pierwszoligowca. Wcześniej ogłoszono zakontraktowanie Macieja Domańskiego z Puszczy Niepołomice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy